Styrelsen

Här du kontaktuppgifter till styrelsen i vår kår.

Foto saknas

Martin Sellman

Kårordförande
E-post: martin.sellman@backascout.se

Leder kårens arbete.

Foto saknas

Anton Petersson

Vice kårordförande
E-post: anton@backascout.se

Ersätter kårordförande

Foto saknas

Johan Eklund

Kårkassör Webmaster
E-post: johan.eklund@backascout.se
Mobil:
0730-667709

Har hand om kårens pengar, ansvarig för hemsidan

Foto saknas

Panagiotis ”Jotis” Nikolis

Kårsekreterare
E-post: jotis.nikolis@backascout.se

Skriver protokoll på kårens styelsemöten

Foto saknas

Christina ”Ludde” Lundin

Ledamot
E-post: christina54@live.se

Ledamot spårarna

Foto saknas

Marcus Sannevik

Ledamot
E-post: sannevik@gmail.com

Ledamot spårarna

Foto saknas

Malena Hedberg

Ledamot
E-post: malena@hedberg.info

Ledamot Äventyrarna

Foto saknas

Rose-Mari Söderlind

Ledamot utmanarna
E-post: rmsoderlind@gmail.com

Ledare utmanarna

Foto saknas

Jonas Kvist

Suppleant
E-post: jonnnne@hotmail.com

Suppleant i styrelsen